msm "chemik" płock

SKĄD TAKA NAZWA

Nazwa – Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „CHEMIK” w Płocku, bo pod taką ją zarejestrowano, nie była od początku podjętych prac organizacyjnych ani pewną ani ostateczną. W pierwszych archiwalnych dziś dokumentach, z adnotacjami ówczesnej dyrekcji MZRiP występuje nazwa „własna spółdzielnia” i „Zakładowa Spółdzielnia budownictwa mieszkaniowego”.
Przymiotniki „płocka” i „ mazowiecka” figurowały już w nazwach powstałych wcześniej Spółdzielni Mieszkaniowych, funkcjonujących na terenie miasta. Jeszcze w lutym 1981 r. w oficjalnych pismach PPIP do Pełnomocnika Dyrekcji MZRiP ds. zorganizowania Zakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej przy MZRiP tytułowano ją właśnie w ten sposób. Człon nazwy – „CHEMIK” musiał zostać ustalony przez Komisję Organizacyjną Założycieli, gdyż w „Materiałach Biuletynu Informacyjnego n.t. budownictwa mieszkaniowego” opracowanych przez tę komisję z datą 23.03.1981 r. używana jest nazwa ZSM „CHEMIK”. W tymże dokumencie sugeruje się skład 3 osób prawnych – MZRiP, PBB „Petrobudowa” i PPIP, jako członków – założycieli. Ostateczna nazwa z przymiotnikiem „Międzyzakładowa” w miejsce „ Zakładowa” musiała zostać przyjęta przed Walnym Zgromadzeniem Członków Założycieli , które odbyło się 8 maja 1981 roku, gdyż w protokole z tego zebrania używa się właśnie tej nazwy . 

 

http://perizinan.bulelengkab.go.id/products/rahasia-slot-mahjong/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/maxwin-pg-soft/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/mahjong-gampang-menang/ https://jdih.depok.go.id/mahjong-gacor-pg-soft/ https://jdih.depok.go.id/sdemo-gacor/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/